O nas

Firma AKSEL-MED powstała w 2005 r. Od początku jej istnienia prowadzi działalność w zakresie zaopatrzenia w sprzęt rehabilitacyjny, ortopedyczny, stomijny, urologiczny oraz medyczne środki pomocnicze. Ofertę swoją kieruje zarówno do odbiorców detalicznych, jak i placówek medycznych oraz ośrodków służby zdrowia.


AKSEL-MED prowadzi działalność na terenie trzech województw: łódzkiego, kujawsko-pomorskiego i pomorskiego. Główna siedziba firmy znajduje się w Łodzi przy ul. Północnej 42, a oddziały mieszczą się w: Tucholi, Więcborku i Wejherowie.


W każdym ze sklepów prowadzona jest sprzedaż hurtowa i detaliczna wyrobów medycznych oraz realizowane są zlecenia na zaopatrzenie w przedmioty ortopedyczne i środki pomocnicze na podstawie zawartych umów z Oddziałami Wojewódzkimi Narodowego Funduszu Zdrowia.

Przywiązujemy dużą wagę do rzetelnego, kompleksowego i indywidualnego zaopatrzenia każdego klienta, stąd tez w każdym naszym oddziale zatrudniamy wykwalifikowany i przeszkolony personel medyczny, gotowy służyć radą i pomocą. Prowadzimy politykę ciągłego podnoszenia kwalifikacji i wiedzy pracowników poprzez uczestnictwo w szkoleniach z zakresu sprzętu medycznego. Pozwala to nam na wprowadzanie do naszej oferty najnowszych rozwiązań produktowych w zakresie rehabilitacji i fizjoterapii.

Współpracujemy z wieloma producentami i dystrybutorami sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego. Pozwala to nam zaoferować szeroką gamę wysokiej jakości produktów spełniających oczekiwania klientów. Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają certyfikaty i deklaracje zgodności CE.

W ofercie znajdują się między innymi: wózki inwalidzkie dla dorosłych i dla dzieci, wózki inwalidzkie elektryczne, balkoniki, pionizatory, aparaty i ortezy ortopedyczne, gorsety i sznurówki, sprzęt stomijny, urologiczny, protezy piersi i peruki, pielucho-majtki, sprzęt toaletowy i przeciwodleżynowy, łóżka elektryczne rehabilitacyjne, protezy powietrzne, aparaty CPAP, koncentratory tlenu, inhalatory i ciśnieniomierze.

Wspieramy logistycznie i szkoleniowo różne stowarzyszenia osób chorych i niepełnosprawnych na terenie objętym naszą działalnością. Prowadzimy również szkolenia i prezentacje z zakresu zaopatrzenia w sprzęt rehabilitacyjny dla placówek i instytucji medycznych. Właściciel firmy

Anna Mikinka